Sklepy internetowe,

które sprzedają

Sklepy internetowe tworzymy w oparciu o dwie najbardziej popularna platformy: WooCommerce i Magento. Dzięki developerom z ponad 10-letnim doświadczeniem, bazując na silnikach wybieranych przez największych graczy e-commerce, możemy zrobić dla Ciebie po prostu wszystko.

Sklepy internetowe,

które sprzedają

Pracujemy na dwóch wiodących platformach: WooCommerce i Magento. Dzięki developerom z ponad 10-letnim doświadczeniem, bazując na silnikach wybieranych przez największych graczy e-commerce, możemy zrobić dla Ciebie po prostu wszystko.

To, co dla nas najważniejsze to szczegółowe określenie Twoich potrzeb. Bazując na wiedzy dotyczącej ilości produktów, estymowanej sprzedaży i niezbędnych dla Ciebie funkcjonalnościach, dobieramy odpowiedni silnik, który pozwoli na spełnienie wszystkich Twoich wymagań.

 

Kluczowe jest dla nas podejście mobile first, co jest odpowiedzią na globalny trend – rosnącej ilości zakupów on-line dokonywanych za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

 

Stawiamy na przejrzysty design, zgodny z zasadami User Experience, dbamy o zapewnienie Ci możliwości efektywnej komunikacji z Klientem, przykładamy ogromną wagę do testów, przeprowadzanych przed końcowym etapem wdrożenia.

 

Końcem naszej pracy jest szkolenie, na którym zapoznajemy Ciebie, lub dedykowany do pracy ze sklepem zespół, z kompleksową obsługą panelu administracyjnego.

 

Robimy sklepy, które sprzedają. Po prostu.
Sklepy internetowe Grumpy Studio